Miło nam poinformować, że Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 4 w Lublinie decyzją jury preselekcyjnego oraz kapituły konkursowej został laureatem IV edycji konkursu Liderzy Zmian w Ochronie Zdrowia, Leaders of VBHC. Już od kilku lat Wolters Kluwer Polska wraz z Instytutem Zarządzania w Ochronie Zdrowia Uczelni Łazarskiego nagradzają podmioty lecznicze, które stosują najwyższe standardy zarządzania i osiągają najlepsze efekty zdrowotne w stosunku do nakładów poniesionych na opiekę (z ang. Value Based Health Care, VBHC).


SPSK Nr 4 otrzymał główną nagrodę w kategorii „Skuteczna profilaktyka i edukacja” za projekt „Wschodnie Centrum Profilaktyki Depresji Poporodowej”.

Wschodnie Centrum Profilaktyki Depresji Poporodowej” to projekt ważny nie tylko z powodu pomocy, jaką otrzymują pacjentki i młode stażem mamy, ale także ze względu na szerzenie świadomości dotyczącej problemu depresji poporodowej wśród personelu medycznego i społeczeństwa. Sukces tworzą ludzie. Serdecznie dziękuję w pierwszej kolejności koordynatorce projektu Katarzynie Bublewicz-Guzy oraz wszystkim jego uczestnikom.

– mówił Dyrektor Naczelny SPSK Nr 4 dr n. med. Radosław Starownik podczas uroczystej gali IV edycji konkursu Liderzy Zmian w Ochronie Zdrowia, Leaders of VBHC, która odbyła się 22 września w Warszawie.

Skip to content